Bezpieczeństwo pacjentów w gabinetach stomatologicznych M&S Sięka Wyróżniony

Bezpieczeństwo pacjentów w gabinetach stomatologicznych M&S Sięka

M&S Sięka to gabinet stomatologiczny świadczący najwyższą jakość usług. Dbamy o komfort i bezpieczeństwo naszych klientów w każdych warunkach. W 2020, pandemia koronawirusa COVID-19 wymogła na nas podjęcie nowych działań.

Bezpieczeństwo pacjentów w dobie COVID-19

W związku z COVID-19 podjęliśmy szereg działań mających zapewnić odpowiedni komfort pracy, jak choćby ciągła sterylizacja pomieszczeń ogólnodostępnych: korytarzy, toalet, czyszczenie powierzchni: klamek, krzeseł, stolików. Naszych pacjentów przed wizytą informujemy o konieczności założenia maseczki oraz zdezynfekowania rąk przed wejściem do przychodni, a także o wypełnieniu specjalnego oświadczenia na miejscu.

Nowy sprzęt w gabinecie stomatologicznym M&S Sięka

W ostatnim czasie zaopatrzyliśmy nasz gabinet w nowy sprzęt – oczyszczacz powietrza Airocide oraz przepływową lampę bakteriobójczą UltraViol. Dzięki nim możemy wciąż świadczyć usługi dla naszych klientów, bez obaw o bezpieczeństwo.

Oczyszczacz powietrza marki Airocide

Oczyszczacz powietrza marki Airocide to pierwszy bezfiltrowy oczyszczacz powietrza. Eliminuje z otoczenia duże i małe cząsteczki organiczne, a nawet wirusy i LZO (lotne związki organiczne). To technologia opracowana przez NASA, która wykorzystuje w praktyce najnowsze osiągnięcia nauki. Oczyszczacz jest bardzo cichy, pacjenci nawet nie zauważają jego pracy.
Lampa bakteriobójcza od UltraViol

Lampa bakteriobójcza od UltraViol pozwala zachować szczególną sterylność i czystość mikrobiologiczną. Największą zaletą tej lampy jest to, że promieniowanie UV-C nie wydostaje się na zewnątrz, co gwarantuje bezpieczeństwo osobom znajdującym się w pomieszczeniu. Pomimo tego, że stosowanie lamp typu NBVE jest w pełni nieszkodliwe dla człowieka, bakterie, grzyby, pleśnie oraz drobnoustroje zostają bezpowrotnie dezaktywowane.