Gabinety Sięka - o nas

Gabinet Stomatologiczny Monika i Sebastian Sięka

Nasz gabinet, to nowoczesna technologia ugruntowana na ponad 30-sto letniej tradycji leczenia zębów, zapoczątkowanej jeszcze przez naszych rodziców.

My zaś w 2003 roku ukończyliśmy studia Oddziału Stomatologii w Zabrzu Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Od tamtej pory prowadzimy gabinet stomatologiczny w Zakopanem. Znajduje się on, na ul. Sienkiewicza 22c. Zobacz lokalizację na mapie. W naszych gabinetach znajdują się łącznie trzy stanowiska pracy, których estetyka, funkcjonalność oraz nowoczesność, spełniają najwyższe standardy i oczekiwania pacjentów.

Aby nasze usługi były komfortowe i w stu procentach skuteczne, zaopatrzyliśmy się w najnowocześniejsze urządzenia medyczne, począwszy od profesjonalnych ultradźwiękowych myjek oraz autoklawów do sterylizacji narzędzi, nowoczesnych foteli STERNWEBER, urządzenia do znieczulenia komputerowego SleeprOne, RVG, laser biostymulacyjny i wiele innych nowinek technologicznych usprawniających leczenie zębów.

W trosce o naszych pacjentów nieustannie podnosimy swoje kwalifikacje, uczestnicząc w szkoleniach organizowanych w kraju oraz za granicą, co daje nam świeże spojrzenie na indywidualne problemy każdego pacjenta. Dzięki szkoleniom jesteśmy na bieżąco z nowymi technologiami stosowanymi w stomatologii. Zachęcamy do obejrzenia galerii naszych dyplomów oraz certyfikatów.

Zapraszamy do naszych gabinetów pacjentów w każdym wieku. Profesjonalizm, miła atmosfera i wysokie kwalifikacje to jest to, co nas wyróżnia.

Monika Pabiś-Sięka
Lekarz stomatolog

Monika Pabiś-Sięka

Absolwentka Oddziału Stomatologii w Zabrzu Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach w roku 2003. Od ośmiu lat prowadząc praktykę prywatną, zdobywa zawodowe doświadczenie. Wykorzystuje je, wywołując uznanie wśród pacjentów, dzięki pełnemu zrozumieniu ich potrzeb i życzliwemu podejściu do każdego z nich. Swoim ciepłym usposobieniem potrafi przekonać do siebie najmłodszych pacjentów, a praca z nimi daje jej wiele satysfakcji. Rozwija także umiejętności i wciąż poszerza swoją wiedzę, uczestnicząc w kursach i szkoleniach związanych z jej pasją, jaką jest stomatologia pozwalająca na przywrócenie pięknego uśmiechu. Spełnienie oczekiwań pacjentów z zakresu stomatologii estetycznej i leczenia zachowawczego stanowi dla niej wyzwanie. Jego efekty wywołują uśmiech zadowolenia zarówno u Niej, jak i u pacjenta.

Sebastian Sięka
Lekarz stomatolog

Sebastian Sięka

Absolwent Oddziału Stomatologii w Zabrzu Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach w roku 2003. Obecnie - praktyka prywatna. Stale podnosi swoje kwalifikacje, uczestnicząc w konferencjach naukowych, kursach i szkoleniach stomatologicznych za zakresu stomatologii zachowawczej, stomatologii estetycznej, endodoncji, protetyki oraz implantologii. Jego największe zainteresowanie wzbudziła implantologia i chirurgia - w tych dziedzinach na bieżąco podnosi swoje kwalifikacje, uczestnicząc a wielu kursach w kraju i zagranicą głównie w Nowym Yorku (USA), idąc za najnowszymi trendami, tak aby sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających pacjentów. Cechuje go niezwykła dokładność i profesjonalizm oraz ciepły stosunek do pacjentów.

Ewa Wąchała
dyplomowana higienistka stomatologiczna

Ewa Wąchała

Absolwentka Medycznego Studium Zawodowego w Nowym Sączu na wydziale Higienistek Stomatologicznych, które ukończyła, z bardzo dobrymi wynikami w nauce w 1996 r. uzyskując dyplom Higienistki Stomatologicznej. Od roku 2009 związana z naszym gabinetem. Specjalizuje się w wykonywaniu profesjonalnych zabiegów higienizacji jamy ustnej oraz czynnej asyście naszym lekarzom przy wszystkich dziedzinach stomatologii. Wiedza i doświadczenie zdobyte przez wszystkie lata pracy sprawiają, iż pewien aspekt jej pracy pozostaje niezmienny - indywidualne i profesjonalne podejście do każdego pacjenta. Jest oddana sercem swojej pracy. Największą radość i satysfakcję sprawia jej uśmiech na twarzach pacjentów po wykonanym zabiegu. Jest osobą otwartą, pogodną a w kontakcie z pacjentami wyróżnia się empatią i życzliwością.