Tomografia 3D

Tomografia 3D

W naszym gabinecie posiadamy zaawansowany techniczne tomograf Planmeca ProMax 3D, dzięki, któremu wykonywane obrazy jamy ustnej są zawsze na najwyższym poziomie.

Badanie tomograficzne w technologi 3D

Badanie tomograficzne CBCT to technologia obrazowania RTG, która polega na wykonywaniu wielu zdjęć jamy ustnej pacjenta w 2D pod różnymi kontami. Na podstawie zebranym zdjęć tworzony jest wolumentryczny obraz 3D. Dzięki, precyzyjnemu obrazowi jamu ustnej w 3D, jesteśmy w stanie przeglądać obraz pod każdym kątem oraz w kilku płaszczyznach co zapewnia najwyższą jakość pracy.

Skanowanie odlewów gipsowych

Koleją funkcją naszego tomografu 3D jest możliwość skanowania wycisków i odlewów gipsowych szczęki, dzięki czemu zdigitalizowane modele dostępne są w każdej chwili oraz mogą być bezpiecznie przechowywane do późniejszego wykorzystania. Umów się na wizytę

tomograf 3d

Komfort i wygoda

Tomografy firmy Planmeca tworzone, są w ten sposób, aby zapewnić wyjątkowy komfort i wygodę w użytkowaniu. Urządzenie z łatwością można dopasować do pacjenta, dzięki czemu jest on zrelaksowany i dużo prościej jest wykonać wysokiej jakości zdjęcia.

Program panoramiczny zgryzowo-skrzydłowy (bitewing) w aparacie Planmeca ProMax® nadaje się idealnie do periodontologii, a także w przypadku pacjentów starszych i dzieci, pacjentów z klaustrofobią, silnym odruchem wymiotnym oraz pacjentów bólowych. Obrazowanie panoramiczne zgryzowo-skrzydłowe zwiększa efektywność, a także zajmuje mniej czasu i kosztuje mniej wysiłku niż konwencjonalne obrazowanie wewnątrzustne.

"Jestem niezwykle dumny z innowacyjności naszych produktów, które są wynikiem ponad 40-letniej współpracy ze specjalistami w branży stomatologicznej, dzięki czemu udało nam się wyznaczyć nowy standard w tej dziedzinie. Tym, co nas wyróżnia, jest rozwój i produkcja wszystkich kluczowych produktów w Finlandii, co zapewnia niezrównaną..." Prezes i założyciel Planmeca Group - Heikki Kyostila